+90 533 610 33 80

Sosyal Medyada Biz}

MOLOZ ATIMI

MOLOZ ATIMI

MOLOZ HATTI

Yıkım sonrasında ortaya çıkan moloz yerinden taşınmaktadır. Yıkımı yapılan binadan kalan moloz atıkların taşınması konusu da önemlidir. Özgür Yıkım, her türlü inşaatınız için yıkım, kırım, hafriyat ve sonrasında çıkan moloz atımı, moloz taşıma işlerinizi titizlikle yapar. Moloz atımı fiyatları, moloz fiyatları, yıkım fiyatları gibi araştırmaları yaparken yıkım firmalarının bu alanlardaki uzmanlıklarını ve geçmiş deneyimlerini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Moloz atımı, moloz taşıma işlerinizde fiyat almak için bizimle irtibata geçin.

İSTANBUL MOLOZ ATIMI (ALO MOLOZ HATTI)

İstanbul’da Moloz Hattı denildiğinde akla gelen ilk firma olan Özgür Yıkım Moloz Hattı tüm moloz, inşaat atıkları, çuvallı moloz, çuvalsız moloz gibi tüm atıkları sizin bulunduğunuz konumdan alarak belediye tarafından tahsis edilmiş moloz döküm yerlerine götürür. İstanbul’un her yerinde, hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hizmet veren firmamız moloz hattı sektöründe lider bir firmadır. Tadilat sonrası çıkan molozlar, fabrika yıkımı sonrası çıkan molozlar, ev yıkımı, bina yıkımı sonrası çıkan molozlar, tüm inşaat atıkları, dekorasyon atıkları molozların kapladığı alan gözetilerek farklı araçlarla İstanbul’un her bölgesinden, her noktadan alınarak, başarıyla moloz toplama, moloz taşıma, moloz dökme, moloz atımı işlemleri gerçekleştirilir.

HURDA ALIMI

Hurda atık ve moloz atıklarınız, iş yerlerinizden, uygun fiyatlarla ve kaliteli yollarla, en uygun hizmeti vererek istekleriniz doğrultusunda alınır ve atılır. İstanbul Anadolu ve İstanbul Avrupa’da hurda alımı hizmeti ve moloz hattı olan firmamız çalışmalarını özenle gerçekleştirmektedir. İstanbul Moloz Hattı, moloz atımlarınızla ilgili her zaman 7/24 hizmet vererek size en hesaplı, en hızlı çözümleri sunmayı amaçlar.

MOLOZ ATIMINDA ÇEVRE KİRLİLİĞİ

Moloz atımı esnasında etrafa atılabilecek hurda, moloz ve inşaat atıkları çevreyi kolayca kirletebilir. Bu atıkların Moloz Hattı firmalarınca belediyelerin belirlediği alanlara atılması konusu çok önemlidir. Etrafımıza atacağımız her atık çevremizi çok ciddi kirletmeye müsait, tehdit edici bir unsur oluşturabilir. Bu sebeplerle atıklarınız için muhakkak Moloz Hattımızı arayın size en kısa sürede yardımcı olalım ve etrafınızı kirletmeyin.

MOLOZ ATIM CEZASI

Uygun olmayan alanlara moloz atmak bir suçtur ve Kabahatler Kanunu’na göre bunun bir cezası vardır. Çevreyi kirletmek suçundan dolayı şahıs veya tüzel kişi fark etmeksizin para cezasına çarptırılabilirsiniz.

5326 sayılı Kabahatler Kanunu’nun çevreyi kirletmeye ilişkin hükümler içeren 41. Maddesinin 4. Fıkrasında; “İnşaat atık ve artıklarını, bunların toplanması ya da depolanmasına ait yerler dışına atanlara 100 Türk lirasından, 3 bin Türk lirasına kadar idari para cezası verilir. İnşaat faaliyetinin bir tüzel kişi tarafından yürütülmesi halinde bu tüzel kişiye verilecek idari para cezasının üst sınırı beş bin Türk lirasıdır. Bu atık ve artıkların kaldırılmasına ilişkin masraf da ayrıca kişiden tahsil edilir.” hükmü yer almaktadır.

Bu hükme göre; gerçek kişilerin 3.000 TL’ye kadar, tüzel kişilerin ise 5.000 TL’ye kadar alabileceğini görürsünüz. Bunların dışında illerin kendi içinde belirlediği moloz atma cezası da bulunmaktadır.

02 Ağustos 2018
1.248 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN