+90 533 610 33 80

Sosyal Medyada Biz}

Duvar Kırımı 

Duvar Kırımı 

Firmamız Duvar Kırımı  konusunda bu işlere yıllarını vermiş ekibe sahip çalışmalar ile müşterilerimizdeki memnuniyetlerin başlıca sebepleri arasındadır. İstanbu’da firmamız 25 yıldır hizmet vermektedir başta Avrupa yakası olmak üzere İstanbul’un her bölgesine’de hizmet vermekteyiz.ERTAŞ YIKIM KIRIM olarak kaliteli ve dürüst uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız.

Duvar Kırma Yıkım

İş yerlerinizde,  dairelerde,  inşaatlarınızda  duvar kırma, Duvar Yıkım, Alçıpan kırım, alçıpan sökme, Bölme Duvar Yıkımı, şap kırımı, kale bodur kırımı, fayans kırımı, karo kırımı, mozaik kırımı, beton kırımı, duvar kırımı, teras kırım işlerinizi profesyonel ekip modern ekipmanlarımızla moloz atımıyla birlikte yapıyoruz.

Duvar kırım ve yıkım işleriniz itina ile anahtar teslimi yapılır.

Her türlü kırım – yıkım işlerinizi uzman ve deneyimli ekibimizle temiz ve güvenilir bir şekilde yapıyoruz.

  • Kilit taşı kırımı
  • Duvar kırımı
  • Seramik kırımı
  • Teras şap betonu kırımı
  • İç ve dış mekan tadilat öncesi her türlü kırım ve söküm işleri
  • Çevre düzenleme işleri

Komple bina, gecekondu, fabrika, villa ve her türlü yapıların yıkımı yapılarak, çıkan moloz harfiyatlarının atılması işleri temiz ve güvenilir şekilde tarafımızca yapılmaktadır

Ev, bina, fabrika, hastane, villa vb. yapılarda, salon genişletmek, duvarı kaldırmak, çocuk odası yapmak için ekstra duvar örmek, odaları genişletmek, mutfağı genişletmek, ofislerde yeni bölümler oluşturmak, hastanelerde, fabrikalarda mevcut alanları büyütmek için duvar kırım işleri yapmaktayız.

Mesam Tadilat Dekosyon olarak; İzmir’de fayans, sıva, şap, mozaik, beton, duvar, kırımlarınız ve yıkımlarınız itina ile yapılır. Hilti, kompresör, asfalt kırım ve mermer silim hizmetleriniz yapılır.

 

 

03 Ağustos 2018
2.396 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN